PRZEPROWADZKI

Każda osoba, która choć raz w życiu doświadczyła zmiany miejsca zamieszkania wie, jaką nerwowość i stres powoduje zbliżająca się przeprowadzka. Pakowanie delikatnego szkła czy ceramiki, demontaż szafy czy zabudowy kuchennej, stosy ubrań, książek, dokumentów…
Firmę „Arkadiusz - Przeprowadzki” założyliśmy po to, byście nie musieli Państwo denerwować się, gdy dojdzie do procesu przeprowadzki. Pakowaniem, zabezpieczaniem, przewozem i rozładunkiem mebli oraz innych przedmiotów zajmujemy się od początku lat 90-tych, dzięki czemu osiągnęliśmy najwyższy poziom doświadczenia i profesjonalizmu. Bezpiecznie i fachowo pomagamy naszym klientom podczas przeprowadzek, ograniczając do minimum ich obowiązki i stres, wynikające z tych okoliczności.
Naszą pracę organizujemy w taki sposób, by uniknąć niepotrzebnego zamieszania oraz straty czasu, który wpływa nie tylko na ogólną nerwowość klienta, ale również na koszt całej usługi. Wielu jest w dzisiejszych czasach naciągaczy, dla których przerwa na „papieroska” co kwadrans jest rzeczą normalną. Dzięki naszej pomocy przeprowadzki przebiegają sprawnie, szybko i bezboleśnie. Specjalnie przystosowane meblowozy i sprzęt pozwalają nam na bezpieczny transport mebli i reszty dobytku do dowolnej lokalizacji, zarówno na terenie Trójmiasta, jaki i na drugim końcu Polski. Mamy wprawę nie tylko w organizowaniu przeprowadzek mieszkań czy domów, ale także wszelkiego rodzaju firm, instytucji czy zakładów produkcyjnych bądź przemysłowych. Współpracujemy oraz wzajemnie uzupełniamy się z firmą odAdoZ Przeprowadzki Gdańsk, dzięki czemu w jeszcze większym stopniu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów
Jesteśmy świadomi licznych obowiązków zawodowych oraz ciągłego braku czasu ludzi aktywnych zawodowo. Z tego powodu dopasowujemy godziny naszej pracy do Państwa indywidualnych potrzeb. Pracujemy zarówno w dni powszednie jak i weekendy. Działamy przy tym sprawnie, szybko, metodycznie i dokładnie.

TRANSPORT

Kupiłeś nową lodówkę lub inny sprzęt i musisz go przetransportować do domu? Potrzebujesz szybkiej bagażówki od zaraz? Zadzwoń do nas!
„Arkadiusz – Przeprowadzki” oferuje błyskawiczną usługę transportową w takich lokalizacjach jak Gdynia, Gdańsk, Sopot i okolicach. Zadzwoń do nas a nasza bagażówka przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce najszybciej jak to możliwe.
Bezpieczeństwo ładunku oraz szybkość realizacji Twojego zamówienia gwarantuje zróżnicowany wymiarowo tabor samochodów począwszy od 12m3 a skończywszy na 40m3.
Ceny transportu regionalnego i krajowego ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę, rodzaj środka transportu, odległość oraz czas niezbędny do wykonania usługi. Jesteśmy otwarci na propozycje klienta i oferty cenowe.
Transport mebli i innych elementów dobytku ułatwiają nam specjalistycznie dostosowane do naszej działalności meblowozy typu bagażówka marki Iveco i Mercedes. Posiadamy również samochody typu bus, przeznaczone do przewozu mniejszych ładunków. Sprawny załadunek umożliwiają nam dodatkowe akcesoria takie jak pasy, szelki i itp.

UTYLIZACJA 

Podczas przeprowadzki mamy idealną okazję do pozbycia się wielu niepotrzebnych a zajmujących znaczną część naszej domowej przestrzeni mebli, sprzętów i innych przedmiotów wielkogabarytowych. Dzięki świadczonym przez naszą firmę usługom również ta sprawa przestaje być dla Państwa problemem. Zarówno podczas standardowej przeprowadzki jak również przy zwyczajnym „remanencie” domowego mienia zajmiemy się utylizacją zbędnych rzeczy. Możemy przeprowadzić oczyszczanie i porządkowanie:

 • mieszkań
 • poddaszy
 • strychów
 • piwnic
 • garażów
 • ogrodów

Do najczęściej wytwarzanych w naszych gospodarstwach domowych odpadów wielkogabarytowych należy:

 • zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna)
 • sprzęt elektroniczny (telewizory, radia, komputery, odkurzacze)
 • stare meble
 • stolarka budowlana bez szyb (okna, drzwi)
 • dywany
 • wózki dziecięce
 • materace
 • pierzyny
 • rowery
 • zabawki dużych rozmiarów etc.